top of page

Teslimat & İade

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinizin kargoya uzaklığına göre de kargo şirketi 2-4 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır yaşanan olağan dışı durumlar kampanya süreçleri gibi etkenlerde teslimat süreniz 3-7 işgününe çıkabilecektir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

naturaldryflower (Hidden Botanics ) online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
 

Siparişiniz kargoya verilmediyse 0532 361 87 82 ya da 0530 979 71 70 numaralı telefonlardan bize ulaşarak işlem başlatabilirsiniz. Siparişiniz kargolandı ve siz teslim almaktan vazgeçtiniz bu durumda siparişiniz kargo firmasın da 1-3 iş günü bekleyerek bize geri iade olarak döner. 

 

 

Siparişimi nasıl iade edebilirim?

Kargo firması siparişlerinizi size ulaştırdı ve iade etmek istiyorsunuz, bu durumda almış olduğunuz tüm ürünleri ya da  bir kısmını iade edebilirsiniz.

Kredi kartı ile yada banka havalesi olarak sitemiz üzerinden ödemesini yaptıktan sonra 14 günde iade etme hakkına sahipsiniz aksi durumda iade hakkınız olmayacaktır.

İade edilecek ürünler ile birlikte ürünün faturasının aslını, ürünün kendi kolisine koyup özenle ambalajlayıp(size geldiği gibi) geri göndermenizi rica ediyoruz aksi halde iade işleminiz başlatılmayacaktır.

Ürünleri ücretsiz bir şekil bizlere göndermek için siparişlerim kısmında iade et butonuna basarak iade butonuna basıp iade kodu talep edebilirsiniz.

İade kodu ile gönderilmeyen kargolar tekrar alıcıya gönderilecektir.

 

İadesi kabul edilmeyen ürünler !
 

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesinin 1. fıkrasının a bendinde de belirtildiği üzere kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerde tüketicilerin cayma hakkı bulunmamaktadır. Gelin buketi, gelin çiçeği, gelin tacı, damat yaka çiçeği ağaç , bambu, bambu seperatör, ağaç çeşitleri ve kız isteme çiçekleri, vazolu tanzimler vb. ürünleri Yönetmelik'in 15. maddesinin 1.fıkrasının a bendi uyarınca sipariş üzerine hazırlanılacağından müşterilerimizin cayma hakkı bulunmamaktadır. Ayrıca gelin buketi, gelin çiçeği, gelin tacı, damat yaka çiçeği, kız isteme çiçekleri vb. siparişleri müşterilerimizin siparişi üzerine hazırlandığından sipariş verildikten ve ürünler hazırlık aşamasına geçildikten sonra müşterimizin siparişlerini iptal etme, değiştirme ve/veya cayma hakları bulunmamaktadır.

 

İptal-iade işlemi yaparsam ne kadar sürede geri ödemesi yapılır?

Geri iade olarak gönderdiğiniz kargo bize ulaşınca iade işleminiz başlar ortalama 14 günde iadeniz sağlanır.

Kredi kartı ile alım yaptıysanız eğer bankanızın durumuna göre hesabınıza tutar yansır .

Havale ile alım yaptıysanız eğer 0532 361 87 82 ya da 0530 979 71 70  numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak tutarın yatırılacağı hesap bilgilerini iletmeniz gerekli.

 

İade işlemin de kargo bedeli ödeyecek miyim?
 

Hayır ücretsiz bir şekilde kargonuzu gönderebilirsiniz.  
 

400 Tl üzeri bir alım yaptınız bu durumda kargo bedeli olan 49.90tl'yi ödemiyorsunuz ama bir kaç ürünü veya tamamını iade ettiniz ve genel tutar 400 tl altına düştü bu durumda iade olarak göndermiş olduğunuz ürünlerin tutarından 49.90tl tahsil edilir geri kalan tutar tarafınıza iade edilir.

bottom of page